ENDEFRRUPLNLSPIT

22.3.2009 Dopravní nehoda osobního automobilu u Řasnice

P1000515

Dnes 22. března 2009 došlo krátce před šestnáctou hodinou večerní na silnici č. 2915 III. třídy k vážné dopravní nehodě osobního automobilu směrem do Řasnice. Polský řidič osobního vozu Seat Toledo při jízdě nezvládl řízení a narazil do stromu. Na místo události byl povolán vrtulník a sanitní vozy rychlé záchranné služby, dále profesionální hasiči ze stanice Raspenava a jednotky dobrovolných hasičů z Frýdlantu a Řasnice.

« Zpět

Diskuze

Policie by měla razantněji postupovat .......
třešnák  |  23.4.2010 11:20:37
Policie by měla razantněji postupovat proti šoférům z PL. Ne jednou se mi stalo, že se z nepřehledné zatáčky v úseku mezi D.Řasnicí až Srbskou na mne vyřítil polák v protisměru s vytřeštěnýma očima a jen tak tak, že to ukočíroval. Obecně vzato ne všichni, ale bohužel většina jich opravdu jezdí jako pr....a! Jsou si vědomi, že jím u nás NIC NEHROZÍ, PROTOŽE NAŠE POLICIE NEMÁ možnosti jako jejich policie cizincům na místě zdržet při nezaplacení pokuty třeba automobil. Kdo bydlí v tomto úseku, tak asi ví o čem mluvím. Vždyť za posledních pár let jich tady "zařvalo" opravdu dost. jedna rada na konec ....... obvzlášť necezpeční jsou ti poláci co mají namontovány dlouhé "CB" antény na svých osobákách. Pomocí vysílaček se vzájemně informují kde je anebo není policie a tudíž dopředu vědí, kde si mohou dovolit jezdit tzv. na plno !!!

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load