ENDEFRRUPLNLSPIT

Dnes píší noviny, zítra historii

Dnes píší noviny, zítra historii

Studenti Gymnázia Frýdlant se zapojili do projektu Mladé fronty Dnes „Studenti čtou a píší noviny“. Na výzvu deníku odpověděly stovky škol z celé republiky. Studenti psali články na téma bezpečnosti země, umístění radaru, eutanázie a politické kultury. V redakci se shromáždilo neuvěřitelných 10 200 příspěvků. Uveřejněný byl ale jen zlomek z nich. O to víc nás těší, že dopisovatelé ze sexty našeho gymnázia byli úspěšní. Dva články Adély Ebermannové a jeden příspěvek Lady Švadlenkové redakce Mladé fronty Dnes vybrala a otiskla v regionální příloze Liberecký kraj.

« Zpět

Diskuze

Jednani Městského úřadu v Jičíne
Zdeněk  |  12.2.2017 7:20:26
Žijí v Jičíne z hruba 7 let a nikdy jsem se nesetkal z takovym jednáním jako zde. Před dvěma lety a sedmi měsící nám vypadl syn z balkónů a zabil se a hned nám odebraly dceru do dvora Králové pro okamžitou pomoc hned na to na nás podali návrh na přezkoumání způsobilosti k právním úkonům s tim ze az to proběhne tak nám dceru vrátí ale dneska se tak nestalo a městský úřad dela vše aby jsme ji zpět nedostali. Už jsme bez radní a nevíme na koho se obrátit. Tady vam nikdo nepomůže ba naopak jještě vám hází klacky pod nohy prosíme Vás o radu a pomoc předem děkuji za odpověď

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load