ENDEFRRUPLNLSPIT

Rezervační systém - objednávání

Městský úřad Frýdlant (v Čechách, Liberecký kraj).

Zde se můžete objednat k vyřízení jen některých záležitostí na městském úřadě ve Frýdlantu v Čechách v Libereckém kraji:

- evidence vozidel - omlouváme se, ale z personálních důvodů nejsme zatím schopni rezervaci na tuto službu zajistit, klienty vyřídíme v pondělí a ve středu bez objednání podle pořadí
- řidičské průkazy, dovozy a bodový systém,
- občanské průkazy *) a cestovní pasy - podání žádosti,
- občanské průkazy a cestovní pasy - vyzvednutí už hotového dokladu.

*) Pozor! Pokud měníte trvalý pobyt do/ve Frýdlantu, tak je třeba to udělat v úřední dny (pondělí a středa). Na pátek se prosíme objednávejte, až budete mít na občanském průkazu ustřižený roh a jako přílohu žlutý formulář informující o změně. Tuto změnu je třeba provést na úřadu té obce, kam se k trvalému pobytu chcete přihlásit, např. chci bydlet v Bulovce, dojdu si na úřad do Bulovky, a pak teprve pojedu požádat o nový OP do Frýdlantu nebo na úřad jiné obce s rozšířenou působností. Každá obec si své občany totiž přihlašuje sama!!!

Kiosek na pořadové lístky většina klientů užívá správně
Platné občanské průkazy měnit nemusíte!
K volbám jen s platným průkazem totožnosti

Objednaní klienti si v 1. patře na budově B v kiosku na svůj kód vyzvednou pořadový lístek a vyčkají na výzvu. Zamluvený čas je pouze orientační, protože klient bude zavolán do kanceláře, jakmile bude odbaven klient předcházející. Děkujeme za spolupráci a trpělivost.

Na vyřízení svých záležitostí v úřední dny (pondělí a středa) se objednávat nemusíte.

POZOR!
Pokud klient nezaškrtne čtvereček, že souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby objednání na službu, tak se mu nepodaří si čas zarezervovat!
Pokud si chce klient sám rezervaci zrušit, potřebuje ten e-mail, na který mu přišel PIN. Tam je klik na zrušení rezervace. Pokud ten e-mail už nemá, sám si rezervaci nezruší. Pak je třeba volat na tel. konkrétních agend nebo na ústřednu tel. 488 886 111.

« Zpět

Diskuze

registr vozidel
Marcela Boriková  |  8.1.2021 13:29:04
nenašla jsem objednání na registr vozidel, nikde jsem se nedozvěděla ani pracovní dobu nepřehledné až hrůza
 
registr vozidel
alena.svejdova  |  8.1.2021 13:49:28
To je mi líto, vážená paní Boriková, že jste na našem webu nenašla, co jste potřebovala. Přitom je všechno hned na první stránce a něco i dvakrát - v TOP aktualitách a ve sloupečku Akce. Pak úřední hodiny vysvětlujeme i na první stránce odkazu na Městský úřad.
Raději Vám odpovím přímo: úřední hodiny pro osobní návštěvu úřadu jsou dle platného nařízení vlády jen dvakrát v týdnu a jen po pěti hodinách. Do Frýdlantu na městský úřad může přijít tedy v pondělí od 12 do 17 hodin nebo ve středu od 8 do 13 hodin.
Objednávání přes rezervační systém je však pozastaveno, rezervovat si žádný termín tedy nemůžete. Můžete ale zavolat na č. 488 886 801-802 a s úřednicemi se domlouvat na podrobnostech Vaší návštěvy - např. co si vzít s sebou, jaké doklady si připravit atd.
Rezervační systém bude spuštěn hned, jak to situace dovolí!
Ze zkušenosti Vám prozradím, že větší zájem klientů o služby MěÚ Frýdlant je na začátku pracovní doby, v jejím průběhu a na konci jsou chodby téměř prázdné.
Věřím, že vše dobře dopadne a že budete se službou MěÚ Frýdlant spokojena.
Zdraví
Mgr. Alena Švejdová, vedoucí odboru kanceláře úřadu MěÚ Frýdlant
Objednani registr vozidel
Miloš Chochola  |  23.5.2020 20:38:42
Dobry den,
kdy bude spustena online rezervace?
Dekuji
 
Objednani registr vozidel
Alena Švejdová  |  25.5.2020 10:33:40
Dobrý den,

už od této chvíle se můžete objednávat na červnové termíny v neúřední dny. Evidence vozidel má úterky!

Zdraví
rezervace
Filipová  |  30.4.2020 13:09:33
Jak se můžeme rezervovat na měsíc květen, když ještě nyní není k dispozici tabulka.
 
Rezervace na příští měsíc
alena.svejdova  |  30.4.2020 13:19:55
Nebojte, je tam i květen! Jen si vedle slova duben dejte vpravo šipkou další měsíc.
Přeji hezký den.
Funkční a jednoduché
Martin Hochman  |  23.12.2019 12:30:07
Dobrý den, vyzkoušel jsem si váš rezervační systém. Objednával jsem pro kamaráda. Nevím, asi jste to kompletně přestavěli, protože jsem to našel na první dobrou a vše fungovalo. Takže za mne dobré. Děkuji
Nefunkční a nepřehledné
Antonín Nosek  |  4.3.2019 11:27:07
Najít na vašem webu odbor, který potřebuji, k tomu najít, kde se nachází, k tomu najít příslušnou osobu a její telefon, je skoro nemožné. Každá z těchto informací je v jiné části webu! Ne pohromadě. (???)
Po tomto boji se chcete zarezervovat, protože s miminem a starším dítětem nechcete čekat hodiny. Bohužel, nejde to!
Pracuji ve školství a teď o jarních prázdninách mám konečně možnost zařídit si pas pro své děti a to, co má být určeno přesně pro mou cílovou skupinu a vše zjednodušovat, nefunguje. Takže je vlastně vše mnohem složitější.
Tak děkuji za nic!
 
Nefunkční a nepřehledné
Mgr. Alena Švejdová, vedoucí OKU  |  14.8.2019 8:22:26
To je mi líto, pane učiteli, že jste na našem webu hned nenašel, co potřebujete.
Nejjednodušší cesta je přes vyhledávač. Zadáte do okénka, co hledáte, např. občanský průkaz. Nabídnou se Vám všechny články z našeho webu, které mají v nadpise "občanský průkaz". Vy si z nich vyberete, který Vás zaujme, a je to. Pak na jednom místě najdete vše, co potřebujete.
Další cestou je zadat do vyhledávače: "Životní situace". Zde si pak vyberete, co chcete na úřadě řešit. Získáte tak kompletní přehled o tom, co potřebujete, kde a s kým i kontakt na něj.
Co se týče Rezervačního systému, tak pro přehlednost ještě k nápisu "Rezervační systém" přidám slovo "objednávání", aby to bylo snadněji vyhledatelné. Jinak nápis "Rezervační systém" je hned v 1. dlaždici "Občan" na úvodní stránce webu.
Věřím, pane učiteli, že Vaše příští návštěva našeho webu už bude pro Vás příjemnější!
Omlouvám se za pozdější reakci.
Přeji Vám krásný zbytek letních prázdnin.

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load