ENDEFRRUPLNLSPIT

Zpráva o činnosti Jednotky Sboru dobrovolných hasičů Frýdlant

PC090184

Vážení přátelé, uplynul nám rok 2007 a je mou povinností Vás informovat, jak jsme si v minulém roce počínali. Naše výjezdové družstvo Jednotky sboru dobrovolných hasičů Frýdlant je stále ve stejném složení, tj. 29 členů. Další členové tohoto sboru, kterých je okolo 32, se sice nezúčastňují výjezdů, ale jsou nápomocni při různých brigádách a akcích, které pořádáme. Loňský rok jsme opět zahajovali zdravotními prohlídkami, které jsou povinni členové absolvovat. Zdravotní prohlídky se skládají z celkového vyšetření krve, EKG, spirometrie, rentgenu plic, kontroly zraku, ORL a z řady dalších různých vyšetření.Další nedílnou součástí je odborná příprava, která je prováděna průběžně během roku.Odborná příprava se skládá ze zákonů a vyhlášek o požární ochraně, fyzická příprava a zdravotní příprava. Strojníci musí absolvovat každý rok školení a přezkoušení řidičů na profesní průkaz.

« Zpět

Diskuze

Jste fakt BORCI chlapáci...
Frek  |  8.2.2008 9:21:23
Také Vám všem přeji hodně úspěchů a minimum skutečných zásahů! To co děláte je velice záslužné a věřte, že je toho spousta lidí vědoma. Rád Vás zase podpořím na Vašem hasičském plese, jako každý rok.
;-)

Vložit příspěvek

Autor
Jméno:
E-mail*:
Zapamatovat údaje:

* Vyplňte jen pokud chcete dostávat příspěvky z této diskuze na e-mail

Váš příspěvek
Nadpis:
Text:
Antispam*: opište následující kód: antispamový kód
 

*Do políčka opište kód psaný červeně. Toto opatření zabraňuje spamovacím robotům zadávat reklamní příspěvky a slouží k ochraně této diskuze.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load