Pat a Mat jedou na dovolenou

Pat a Mat
Anotace:Zveme vás na divadelní představení nejen pro děti Pat a Mat jedou na dovolenou.
Místo konání:Kino Frýdlant
Datum konání:18.2.2023 od 11:00 hodin
Tematická kategorie:Divadlo - divadlo pro děti
Více informací na:https://www.evstupenka.cz/poradatele/34428-pat-a-mat-jedou-na-dovolenou
Pořadatel:Město Frýdlant

Podrobný popis:

Představení nápaditě spojuje zdánlivě nespojitelné – animovaný loutkový film a hraný projev se živými herci – a vtipně rozvíjí anekdotickou zápletku o tom, jak se dva kutilové vydají na cesty, aby projeli světa kraj, a nakonec beztak zjistili, že doma je to nejlepší. Cestují vlakem, letí letadlem, zamíří do vesmíru, jedou lodí, ocitnou se na mořském dně, kde bojují s děsivým chapadlem, ale když se konečně dostanou do vysněného hotelového pokoje v přímořském letovisku, je jejich jediným zájmem přetvořit neosobní hotelový pokoj tak, aby se co nejvíc podobal jejich domovu.

Vstupné 70 Kč.

Předprodej vstupenek bude zahájen 18. 1. 2022 od 15:00 hodin.