Promlčeno

Anotace:Šokující živé vysílaní, které během chvíle změní životy několika nevinných lidí. Radek (Karel Roden) se po téměř dvaceti letech nečekaně vrací do svého rodného města, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí.
Místo konání:Kino Frýdlant
Datum konání:7.5.2022 od 20:00 hodin
22.5.2022 od 17:00 hodin
Tematická kategorie:Film - hraný film
Více informací na:https://www.evstupenka.cz/poradatele/33526-promlceno
Pořadatel:Město Frýdlant

Podrobný popis:

V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka, která jeho příběh dostane do své živě vysílané noční show. Chtěla mít ve vysílání senzační událost, ale k jejímu zděšení a ke zděšení všech posluchačů začne na povrch vyplouvat něco, s čím nikdo nepočítal. Svůj plán připravoval Radek několik let a během jeho vyprávění je do pochmurného příběhu vtažena nejen ona sama, ale i pražská kriminálka a další aktéři dlouho zapomenutých událostí. Začíná napínavý boj o čas a o spravedlnost. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno?

Krimi / Thriller

Vstupné 120,- Kč