Lukáš Pavlásek: Planeta slepic

Anotace:Stand-up speciál, ve kterém se koukneme jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, která stále jen nakupuje nepotřebné věci, kde si každý myslí že má pravdu a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti jako jsou ženy, muži a psi.
Místo konání:Kino Frýdlant
Datum konání:28.2.2022 od 19:00 hodin
Tematická kategorie:Divadlo
Více informací na:https://www.evstupenka.cz/poradatele/33190-lukas-pavlasek-planeta-slepic
Pořadatel:Město Frýdlant

Podrobný popis:

Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon, užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a koukneme se na to proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města.

A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.

Předprodej bude zahájen 17.1.2022 od 15:00. Vstupenky můžete zakoupit online na portálu www.evstupenka.cz nebo osobně v TIC Frýdlant v budově radnice.