Letní číslo Jizerských novin přináší tipy na výlety i praktické informace

Jizerské hory, autor: Radek Petrášek

S přicházející letní sezónou 2019 vychází již tradičně letní číslo turistických Jizerských novin. Oblast Frýdlantska, Liberecka, Jablonecka a Tanvaldska přináší ve svých příspěvcích několik tipů na výlety. Součástí letního čísla novin jsou také jízdní řády cyklobusů v Turistickém regionu Jizerské hory. Noviny v elektronické verzi najdete na stránkách Jizerky.cz, v tištěné formě si noviny můžete vyzvednout v informačních centrech v celém regionu.

Letní číslo Jizerských novin přináší v letošním roce náměty na výlety, novinky z regionu, tipy z informačních center a především také možnosti výletů, když počasí zrovna nepřeje. Noviny jsou členěny podle oblastí Turistického regionu Jizerské hory. Patří mezi ně Frýdlantsko, Liberecko, Jablonecko a Tanvaldsko. Každá oblast prezentuje své novinky, atraktivity, cíle a přináší tak turistický přehled pro letní měsíce.

Na Frýdlantsku si můžete vyzvednout tištěné noviny v Turistickém informačním centru Frýdlant, v Mezinárodním centru duchovní obnovy v Hejnicích, v Turistickém informačním centru Nové Město pod Smrkem a v Informačním centru Lázně Libverda. Noviny vycházejí ve čtyřech jazykových mutacích. Cizojazyčné noviny budou k dostání v průběhu června.

Součástí novin jsou také jízdní řády cyklobusů v celém Regionu Jizerské hory. Jednotlivé jízdní řády si můžete stáhnout níže.

ikona souboruFrýdlant - Raspenava - Hejnice - Bílý Potok, Smědava

ikona souboruTurnov - Malá Skála,Vranové - Jablonec nad Nisou

ikona souboruLiberec - Turnov - Vyskeř - Sobotka

ikona souboruLiberec - Osečná - Stráž pod Ralskem