Tajné prověření kvality služeb frýdlantské infocentrum nezaskočilo

PER3422

Na výbornou dopadlo v Turistickém informačním centru Frýdlantu tajné prověřování kvality služeb, takzvaný Mystery Shopping. Přestože pracovnice infocentra neměly ani ponětí o tom, že jsou jejich rady a služby infocentra pod drobnohledem, obstály na 100%.

Mystery Shopping je výzkumná metoda, která měří kvalitu služeb různých zařízení, v našem případě kvalitu služeb poskytovaných Turistickým informačním centrem Frýdlant. Provádí ji agentura Czech Tourism, která vyšle do zařízení tzv. Mystery Shoppera, jenž vystupuje jako běžný klient. Nakupuje, dotazuje se obsluhy, ale všímá si zároveň vzhledu informačního centra, jeho označení, otevírací doby, komunikace obsluhy v cizím jazyce a mnohých dalších věcí.

Kontrola informačního centra a služeb probíhá v utajení, obsluha nemá žádné informace o příchodu fiktivního klienta. Během letních měsíců zavítal Mystery Shopper i do frýdlantského informačního centra a výsledek kontroly je potěšující. Frýdlantské informační centrum získalo plných 100 %. Kontrolor vyzdvihl ve své závěrečné zprávě zvláště přívětivý přístup obsluhy, doporučení na základě vlastní zkušenosti a srozumitelné poskytnutí požadovaných informací.

"Doufáme, že klienti informačního centra budou spokojeni i nadále. Budeme se snažit udržet vysoký standard a ještě více zkvalitňovat naše služby," slibuje jedna z pracovnic Turistického informačního centra Frýdlant Jana Kotrmanová.
23.8.2018 14:36:37 | přečteno 514x | Martina Petrášková