Do muzea s novými vstupenkami!

DSC 9055

Město Frýdlant nabízí v  turistické sezóně 2013 návštěvu čtyř objektů – Městské muzeum na radnici a ve Špitálku, Radniční věž a Frýdlantský betlém.

Od loňského roku je možné zakoupit vstupenku do jednoho objektu, nebo navštívit více objektů za výhodnější vstupné. Při zakoupení vstupenky do tří objektů je návštěva čtvrtého objektu zdarma.

Dosud návštěvníci našich objektů dostávali obyčejné blokové lístky. Od 1. února je vše jinak. Nové, barevné, graficky zpracované vstupenky jsou společné pro všechny objekty a je jen na vás, kolik jich budete chtít navštívit. Na rubové straně jsou čtyři pole s podtiskem jednotlivých objektů. Pokud objekt navštívíte, do příslušného pole dostanete turistické razítko. I u razítek jsme sjednotili grafiku, pokud budete šikovní, můžete jich získat celkem šest – Městské informační centrum, Muzeum Radnice, Muzeum Špitálek, Radniční věž, Betlém a Valdštejnské slavnosti.

turistické razítko MIC, obrázek se otevře v novém okněturistické razítko muzeum radnice, obrázek se otevře v novém okněturistické razítko muzeum špitálek, obrázek se otevře v novém okněturistické razítko věž, obrázek se otevře v novém okněturistické razítko betlém, obrázek se otevře v novém okněturistické razítko VS, obrázek se otevře v novém okně

Valdštejnské slavnosti se blíží a stále můžete získat bonus v podobě volné vstupenky. Jak? Navštivte tři ze čtyř našich objektů, nasbírejte turistická razítka a na slavnostech dostanete k zakoupené vstupence druhou zdarma. Kartičky na slevy najdete ve všech našich objektech, včetně Městského informačního centra.

Abyste měli na sbírání razítek více času, otevíráme v letošním roce turistickou sezónu o něco dřív. Od 1. dubna 2013 otevřeme obě muzea, betlém a věž (v případě příznivého počasí) o víkendech. Kromě toho oživíme expozici muzea na radnici tematickou výstavou „Velké prádlo našich babiček“.

Přijďte nás navštívit, rádi vás uvítáme!

sken vstupenka líc, obrázek se otevře v novém okněsken vstupenka rub, obrázek se otevře v novém okně

Frýdlant 25/2/2013

Ing. Libor Štrom, vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, tel.:+420 702 013 120

25.2.2013 9:58:59 | přečteno 1438x | Ing. Libor Štrom