ENDEFRRUPLNLSPIT

Mimoni míří do Frýdlantu!

Mimoni

Frýdlantské kino pro Vás chystá exkluzivní předpremiéru očekávaného animáku s doprovodným programem...

V neděli 21. června Vás zveme do kina na předpremiéru očekávaného filmu Mimoni.
Film v tento den promítneme celkem 2x, a to od 15:00 hodin ve 2D a od 17:30 hodin ve 3D. Informace o vstupném naleznete v ikona souboruprogramu kina.

Plakát k akci ke stažení ikona souboruzde!

Na představení od 15:00 hodin také vyhodnotíme školní výtvarnou soutěž. Všechny umělecké výtvory budou vystaveny v prostorách kina do 31. 7. 2015. Výstava bude přístupná veřejnosti v závislosti na otevírací době kina.

Mimoni

Ti, kteří se nemohli výtvarné soutěže zúčastnit, nemusí zoufat, v 15:00 hodin slosujeme vstupenky i ostatních návštěvníků.
Jedinou podmínkou pro zařazení do slosování je, mít na sobě alespoň jeden 1 ks žlutého svrchního oblečení (tričko, kalhoty, šortky, šaty nebo sukýnku)...
Dále se můžete těšit na tematickou výzdobu frýdlantského kina, fotokoutek a hlavně na setkání s velkým maskotem!

Mimoni

O čem film bude:
Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí, od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napoleona až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Tu zvýraznila i skutečnost, že se v onen tragický moment nalézali v zemi věčného sněhu a ledu. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Štěstěna je zavedla až do Ameriky, na floridský festival zločinců všeho typu, jehož se měla zúčastnit i absolutní královna světového zločinu, Scarlett Odkráglová. „Ta a žádná jiná!" řekli si Kevin, Stuart a Bob a okamžitě zahořeli touhou začít pro Scarlett pracovat. Sympatie rozhodně nebyly oboustranné, přesto se zlodcera s trefným příjmením rozhodla vyzkoušet jejich schopnosti. Co takhle šlohnout britské korunovační klenoty? A tak se Kevin, Stuart a Bob vydávají do staré dobré Anglie, přičemž zdaleka netuší, že v příštích dnech není v sázce jen to, co bude Alžběta nosit na hlavě, ale také samotná existence jejich živočišného druhu.

Trailer k filmu:

 
16/6/2015 Frýdlant
Marie Kolářová, MIC 482 464 013

16.6.2015 13:05:58 | přečteno 1512x | Marie Kolářová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load