Imagine Dragons Smoke + Mirrors Live

Imagine Dragons plakat jpg 01

Zveme Vás na mimořádný záznam koncertu, pouze jediný večer...

Záznam koncertu skupiny Imagine Dragons uvedeme dne 2. března od 19:00 hodin ve frýdlantském kině.

Poprvé v historii budete mít možnost vidět na velkém plátně jednu z nejžhavějších kapel současnosti - Imagine Dragons. Celosvětově v jeden jediný večer, 2. března 2015 uvidíte a v perfektní zvukové kvalitě uslyšíte záznam koncertu Smoke + Mirrors Live. Kapela ho natočila jako součást své aktuální tour a v kině se tak budete moct nechat unést hity jako Demons, It's Time a peckou Radioactive z platinové desky Night Vision, se kterou vyhráli Imagine Dragons i cenu Grammy. Nové album Smoke + Mirrors se umístilo na první příčce žebříčků, a to včetně US Billboard a UK Official Album Charts a obsahuje hity jako I Bet My Life nebo Gold a Shots, které všechny zazní i záznamu koncertu v kinech.

Vstupné zakoupíte v předprodeji na informačním centru Frýdlant v budově radnice nebo online zde!
Cena vstupenky je 190,- Kč.

MIMOŘÁDNÁ AKCE!
V pátek 5. března bude možné zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu, pouze 100,- Kč/ks.

2.2.2016 11:23:38 | přečteno 768x | Marie Kolářová