ENDEFRRUPLNLSPIT

Únor 2017

Do knihovny nejen pro knihu, ale nově i za hraním!

S příchodem nového roku přichází knihovna Frýdlant s novou službou nejen pro čtenáře. V oddělení pro děti a mládež připravila novinku: DESKOVÉ HRY. Určeny jsou zvídavým dětem i jejich rodičům a prarodičům.

K dispozici jsou společenské hry různého charakteru. Jedná se o rodinné, vzdělávací a postřehové hry Ubongo, Cacao, Zvířata v kostce, Quarto, Osadníci z Katanu a Panic Lab, které nabízí společnost Albi.

Tato služba se teprve rozbíhá, takže:

Hry se budou půjčovat v knihovně prozatím pouze PREZENČNĚ, to znamená, že hry nelze zapůjčit mimo knihovnu, je možné si je půjčit jenom ve výpůjční době knihovny.Více zde: http://www.frydlant.knihovna.cz/

Proto se nebojte zajít do knihovny, i když si zrovna nepotřebujete půjčit knihu, můžete v ní najít příjemné zázemí nejen mezi vyučovacími hodinami, docházkou za doktorem nebo prostě jen tak.

Zveme nejen čtenáře, ale i ostatní návštěvníky: zavítejte do knihovny a přijďte se ponořit do světa her a zábavy! 

 

 V úterý 14. února 2017 navštíví Frýdlant a Městskou knihovnu spisovatelka Martina Bittnerová, autorka povídek a popularizačních článků o významných českých osobnostech minulosti, která se dlouhodobě

zajímá o literární historii s důrazem na 19. století.

Martina Bittnerová představí z „jiného úhlu“ dobře známé české spisovatelky Karolínu Světlou

 a Boženu Němcovou v literární besedě na téma: Dopisy přátelství Karoliny Světlé a Boženy Němcové.

Jde o výběr z dopisů Karoliny Světlé a Boženy Němcové, doplněný o vyprávění o nevšedních osudech těchto dvou spisovatelek, které spojovalo po jistou dobu velmi důvěrné přátelství.

Beseda se spisovatelkou Martinou Bittnerovou se uskuteční v úterý 14. února 2017 od 17.00 hodin v městském muzeu Špitálek.

14.1.2019 14:30:44 | přečteno 64x | Martina Petrášková

Navigace

Městská knihovna

 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load