ENDEFRRUPLNLSPIT

Říjen 2017

Knihomol informuje:

Přichází podzim a s ním i procházky a výlety. Třeba do Jizerských hor.

Podzim v Jizerských horách se dá jen těžko uchopit. Má svou poetiku a krásu, která okouzluje měnící se paletou barev spadaného listí, jež společně se sluncem nezaměnitelně prozáří krajinu. Znáte Jizerky dobře? Víte, že v nich najdete kamenné koule a jiné utajené, neznámé objekty? Jestli ne, pak právě Vám je určena beseda, kterou Městská knihovna Frýdlant pořádá 24. 10. 2017 od 17:00 hodin v městském muzeu ŠPITÁLEK.

RNDr. Mgr. HANA BLOCHOVÁ alias Rosa de Sar
Zaniklé vyspělé civilizace v Jizerských horách

Hana Blochová je autorkou knih o historických záhadách a počátcích křesťanství. Vystudovala dějiny umění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, výtvarnou kritiku na univerzitě v Brně,

technologii restaurování na Vysoké škole Chemicko -Technologické a Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Je členkou souboru středověké, lidové a alternativní hudby Kvinterna, zpívá a hraje na varhany, příčnou flétnu a harfu a zároveň je i specialistkou na průzkumy památek.

Její společná kniha s Ing. Jaroslavem Růžičkou: Pyramidy, obři a zaniklé vyspělé civilizace u nás odhaluje existenci vyspělých civilizací na našem území, které již v dávných dobách zanikly při světových katastrofách. I když tyto civilizace již zmizely z povrchu země, mnohé jejich stavby dosud zůstaly ukryty v ruinách pod nánosy sedimentů dodnes.

 

Přijďte si poslechnout zajímavé autorské čtení RNDr. Mgr. Hany Blochové, dozvědět se více a získat „nový“ pohled na Jizerské hory…

14.1.2019 14:58:47 | přečteno 90x | Martina Petrášková

Navigace

Městská knihovna

 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load