ENDEFRRUPLNLSPIT

Předprodej jízdenek je stále vyhledávanější

Lidé z Frýdlantu ale i bezprostředního okolí si stále více zvykají na nákup jízdenek v Městském informačním centru. Zeptali jsme se, v čem je pro ně přínosný....

V anketách z let minulých jsme se poměrně často dočítali, že místní lidé by v našem městě velmi uvítali předprodej vstupenek na různé akce nebo jízdenek do vzdálenějších lokalit. Rádi jsme tomuto požadavku vyhověli a s napětím očekávali, jak bude nová služba přijata. Všechny naše obavy se naštěstí ukázaly být zbytečné, po počátečních rozpacích totiž otevíráte dveře MIC čím dál tím častěji za účelem koupě již výše zmíněných jízdenek. Zeptali jsem se tedy našich zákazníků, proč tuto službu tak vítají.


Např. paní Lenka říká:
,, Líbí se mi, že mám předem jisté své místo. Když cestuji s dětmi, je pro mě velmi důležité, být všude podle plánu. Takhle vím, v kolik hodin přesně mi jede autobus, a také že se do něj vždy dostanu, což bylo například v pátek odpoledne často obtížné."


Samozřejmě pokud nevíte, v kolik hodin chcete jet, poskytujeme u vybraných společností prodej OPEN/otevřených jízdenek, včetně informací, jak jízdenku potvrdit až si budete jisti časem Vaší cesty.


Dále nám uvedl pan Jiří:
,, Jsem moc rád, že mohu jízdenky zakoupit v místě bydliště. Sice si připlatím za místenku (15Kč ), ale stále mě to vyjde mnohem levněji, než cesta do Liberce a zpět jen kvůli koupi lístku. Navíc poskytujete mezinárodní prodej, což se hodí zrovna teď v době nastávajících prázdnin."


Pokud Vám tato naše nová služba unikla, zde se můžete zpětně dočíst základní informace: https://www.mesto-frydlant.cz/redakce/index.php?lanG=cs&clanek=40401&slozka=6194&entry=10&xuser=614326206449993296

Konkrétní dotazy Vám zodpovíme přímo na pobočce Městského informačního centra.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem občanům, za jejich vyjádření a těšíme se na Vaše další náměty či připomínky.

Frýdlant 19/06/10
Marie Kolářová, referentka MIC, tel.: 482 464 013

21.6.2010 14:39:28 | přečteno 1349x | Marie Kolářová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load