ENDEFRRUPLNLSPIT

NĚKDO TO RÁD V KINĚ…

cinema

Chodíte rádi do kina? Nebo se občas rádi podíváte na film? V tom případě se Vám nabízí zcela nová celovečerní zábavná show, která ovšem tak úplně jen show není.

V inscenaci nazvané „NĚKDO TO RÁD V KINĚ...“ se prolíná herectví a zpěv s tancem klasickým i moderním, ale také s akrobacií a pantomimou. Zavede Vás tedy do světa filmů a muzikálů, za doprovodu těch nejznámějších a velmi populárních filmových melodií z dob Oldřicha Nového až po současnost. Divák tak zhlédne známé scény a parodie z úspěšných filmů, jako je například: Tango, Moulin Rouge, Limonádový Joe, Fame, Pomáda, Charlie Chaplin, Růžový panter, Tenkrát na západě, Fantom opery, James Bond, Zpívání v dešti ...

Vše se odehrává ve starém kině, kde se občas dějí prapodivné věci. Všechno to podle všeho zavinil duch bývalého majitele kina, který není tak úplně spokojený nejen s filmy, které se dnes promítají, ale i s poměry, které v jeho bývalém království vládnou dnes. A tak se vloží do děje rozverné komedie a sem tam pěkně zamíchá ostatním zúčastněným kartami, pochopitelně proto, aby to celé skončilo pravým, nefalšovaným filmovým happyendem.

V tomto představení zazáří URŠULA KLUKOVÁ, dáma českého humoru po boku herce a tanečníka VLASTIMILA HARAPESE, dále divák spatří herce JAROMÍRA NOSKA a KLÁRU JANDOVOU, tanečníky DANIELA ZÍDKA, JANA KRČKA, VERONIKU VŠETIČKOVOU a dvojnásobného mistra světa v electricboogie MARTINA POŘÍZKA. Samozřejmě nemůžeme opomenout tanečně-pantomimický projev JANA ČÍŽKA coby ducha a majitele kina. A to stále ještě není vše, v představení se může objevit i speciální host JAROSLAV ČEJKA.

Celé představení dotvářejí krásné kostýmy, světelné efekty a taneční choreografie několika výborných choreografů jako je například LADISLAV BERAN. K obecné potěše diváků text hry napsal a současně ji také zrežíroval GUSTAV SKÁLA.

Plakátek ke stažení ikona souboruzde!5/12/11
MIC, 482 464 013

7.12.2011 12:40:09 | přečteno 1432x | Marie Kolářová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load