ENDEFRRUPLNLSPIT

Benefiční koncert MOSTY FRÝDLANTSKO

Mnohahodinový benefiční koncert se čtyřmi vystupujícími hudebními formacemi se pořádá na náměstí T. G. Masaryka ve Frýdlantě ve čtvrtek 19. května 2011.

Třetí květnový čtvrtek bude na náměstí T. G. Masaryka patřit benefici. Koncert „Mosty Frýdlantsko“ přiveze skupinu Hradišťan, Františka Nedvěda se skupinou Tiebreak, Chodskou vlnu a Vltavín. „Jsem velmi rád, že se benefiční koncert podařilo znovu uspořádat. Na podobné akci jsme se měli setkat už v září minulého roku, ale počasí a voda tomu chtěla jinak. Lidé si zaslouží přijít na jiné myšlenky, odpočinout si a trochu relaxovat u hezké české muziky,“ je přesvědčený starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Ve čtvrtek 19. května začne program už v 17 hodin. To vystoupí skupina Vltavín. V 18:50 přijde zazpívat František Nedvěd se skupinou Tiebreak. „Chtěli jsme přivést oba bratry Nedvědy, starší Jan je ale v termínu koncertu v zahraničí,“ vysvětluje Ramzer. Ve 20:40 vystoupí hlavní hudební host večera, skupina Hradišťan. Večer uzavře Chodská vlna, která bude hrát od 22:30. „Mezi jednotlivými koncerty budou krátké přestávky, které společně s ostatními starosty vyplníme připomínkou, jak Frýdlantsko bojuje s následky ničivých povodní. Pochopitelně, že budeme chtít všechny přítomné pozvat i na tradiční Valdštejnské slavnosti, které začínají druhý den po koncertu,“ připomíná starosta Ramzer.

Partnerem benefičního koncertu se stane každý, kdo si koupí za minimálně 100 Kč vstupenku. Horní hranice není limitována. Výtěžek z koncertu bude použit na spolufinancování pořízení výstražného rozhlasového systému pro obce Frýdlanstka.

„Za všechny obce a jejich starosty chci poděkovat partnerům této benefice za podporu a pomoc při povodních. Velký dík patří společnostem Eurovia CS, a.s., SMP CZ Praha, Syner, Silkom Frýdlant, Ještědská stavební a Nadaci Syner. Za mediální podporu děkuji také Rádiu Dobrý den, Kalendáři Liberecka, RTM a Deníku. Těšíme se na všechny, kteří se přijdou ve čtvrtek pobavit a podpořit dobrou věc,“ uzavírá Dan Ramzer.

Plakát, který na akci zve, je ikona souboruzde!
Frýdlant 29/04/2011
Lukáš Váňa

Související článek.

4.5.2011 14:37:10 - aktualizováno 16.5.2011 16:29:36 | přečteno 1887x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load