ENDEFRRUPLNLSPIT

Šestý ročník Dne zdraví je za námi

Den zdraví

Do Poradního a setkávacího centra včera zavítalo celkem 89 zájemců, kteří využili možnosti bezplatného měření hodnot krevního tlaku, tělesného tuku a hladiny cholesterolu. Velká část z nich podstoupila měření hodnot poněkolikáté neboť společná akce Všeobecné zdravotní pojišťovny a Poradního a setkávacího centra „Den zdraví“ proběhla již po šesté. Tato tradice vznikla z iniciativy Města Frýdlant v roce 2002 u příležitosti Světového dne zdraví.

Dopolední čas byl tradičně vymezen pro zaměstnance Městského úřadu Frýdlant, odpoledne pak pro širokou veřejnost z Frýdlantu. Do POSECu zavítalo i několik zájemců z okolních obcí.
Celodenní maratón měření zajišťovali i letos MUDr. Miloslav Ferles a paní Iva Nováková z Krajské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny pro Liberecký kraj. Revizní lékař MUDr. Ferles poskytl každému návštěvníkovi odbornou konzultaci k naměřeným hodnotám a doporučení zdravějšího životního stylu. V mnoha případech se jednalo o nedostatek pohybu a nesprávné stravovací návyky. Zájemci si odnesli osvětové a propagační materiály VZP.

Po celý den vládla v POSECu příjemná atmosféra.
Věříme, že akce přispěje k zdravějšímu životnímu stylu občanů Frýdlantu. Naší snahou bude v této tradici pokračovat i v příštím roce.

Frýdlant 16/04/08
Ing. Jitka Sochová, vedoucí projektu POSEC, tel. 482 311 302

16.4.2008 10:29:08 | přečteno 1233x | sochova

Diskuze

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.

 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load