POSEC nabízí pomoc a podporu po telefonu

logo POSECu

Ambulantní služby Poradního a setkávacího centra ve Frýdlantu (POSEC) na Havlíčkově nám. a v Centru 1407 v ul. Míru pro fyzický kontakt s klienty sice nefungují, ale všechny nabízejí své služby po telefonu!
Obě terénní služby poskytované Mostem k naději, z. s. jsou po telefonické konzultaci služby schopné v naléhavých případech i za klienty přijet. Samozřejmě za dodržení všech hygienických a mimořádných opatření.

Terénní programy v pátek 27/03/2020 dostanou od Města Frýdlant pro sebe a své klienty první várku roušek, aby je s ostatními ochrannými prostředky mohly distribuovat po Frýdlantském výběžku.

Výhradně ambulantní služby jsou na telefonu. "Když mi klient zavolá, domluvím si s ním čas konzultace, sám se mu v danou dobu ozvu zpět a jeho problém s ním proberu. Pokud nebudu moci telefon zvednout, zavolám zpět," říká Mgr. Milan Kohout z CZPLK, o. p. s., který má v POSECu program Poradenství pro dospívající a dospělé. V této poradně se řeší obtížné osobní, partnerské nebo rodinné situace, i strachy, smutky, závislosti, poruchy příjmu potravy.

Velmi  podobně to mají nastavené i ostatní služby POSECu. Proto neváhejte, nenechte svůj problém přejít "v průšvih" a zavolejte si včas pro pomoc, radu a provázení složitou životní situací!

ikona souboruAktuální kontakty na jednotlivé programy jsou zde!

Frýdlant 25/03/2020

25.3.2020 14:31:11 | přečteno 224x | Mgr. Alena Švejdová