Poradní a setkávací centrum POSEC ve Frýdlantě je tu pro potřebné již třináctý rok

logo POSECu

Poradní a setkávací centrum POSEC ve Frýdlantě je od r. 2003 stabilní projekt Města Frýdlant. Poskytuje poradenství, provázení a pomoc v obtížných životních situacích pro potřebné obyvatele a jejich blízké z Frýdlantského výběžku. ikona souboruSlužby podle daného rozvrhu poskytují zdarma, diskrétně a kvalitně zkušení externí odborníci v terénu a na pracovišti na Havlíčkově nám. 304 ve Frýdlantě.

Dva terénní programy (ikona souboruterénní sociální prevence a terénní programikona souboru pro uživatele drog) v POSECu realizuje Most k naději, o. s. ve středu a v pátek. Pracovníci dle domluvy zajedou za klienty k místu jejich výskytu po celém Frýdlantském výběžku, ale nejčastěji jsou ve Frýdlantě, v Novém Městě pod Smrkem nebo v Hejnicích.

Také pracoviště na Havlíčkově nám. 304 se stalo už známým místem, kam objednaní klienti docházejí. Klient se k využití služby vždy nejlépe telefonicky nebo emailem objedná přímo u konkrétního poradce, který mu případně doporučí i jinou službu POSECu.

O využívání služeb v Poradním a setkávacím centru POSEC v r. 2015 je psáno ve ikona souborustručné závěrečné zprávě.

ikona souboruLetáček (17. vydání) si vytiskněte na A5 oboustranně, našíř, otáčejte po kratší straně. Získáte tak dva malé oboustranné letáčky velikosti A6 vhodné k předávání klientům. Pokud chcete dát ikona souboruleták o POSECu na nástěnku, zvolte raději tuto variantu A4 jednostranně, našíř. Děkujeme vám za pomoc při šíření informací o Poradním a setkávacím centru POSEC ve Frýdlantě!

Frýdlant 13/04/2016
Mgr. Alena Švejdová, vedoucí odboru kanceláře úřadu MěÚ Frýdlant, tel. 482 464 066, 728 406 154

13.4.2016 9:41:02 | přečteno 397x | Mgr. Alena Švejdová