Akce nejen pro seniory na téma Dědictví!

Neotvírejte 4

Město Frýdlant v rámci programu prevence kriminality na místní úrovni pořádá ve středu 20. listopadu 2019 od 13 hodin seminář na téma Dědictví aneb zodpovědně ke svému majetku. Seminář je určený nejen pro frýdlantské seniory, ale i pro každého, koho tato problematika zajímá. Vstupné je zdarma.

Akce se  tentokrát koná v klubovně u Baráčníků na Větrově, Frýdlant. Pro ty, kdo nevědí, kde klubovna je, uvádíme, že klubovna Baráčníků nemá bohužel číslo popisné, ale je to ulice Větrná, od železničního přejezdu v ul. Žitavská prostřední silnicí do kopce, přes dvě křižovatky, a pak hned po levé straně je oplocený a zelení obrostlý areál (klubovna je v něm). Nemůžete to minout.

Hlavním tématem je Dědictví aneb zodpovědně ke svému majetku, ke kterému je přednáška a beseda lektorek ze Sdružení Obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z. s. Obě lektorky už známe z minulých preventivních a osvětových akcí. Podtéma jsou Mezigenerační spory a tahanice o majetek, kde vystoupí příslušníci Policie ČR a Městské policie Liberec, které působí ve městě Frýdlant. Zde se budou moci účastníci dotazovat i na věci mimo téma.

V krátké přestávce  prvních šedesát účastníků – seniorů dostane praktický dárek ke zvýšení bezpečnosti v chladném období.

Po semináři k tanci a poslechu zahraje DUO Pavla a Čenda. O občerstvení a další pohodu se postarají Baráčníci.

Bez přihlášení může přijít každý, kdo má o danou tématiku zájem. Účast je zdarma, protože vše je hrazeno z rozpočtů Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Libereckého kraje a Města Frýdlant!

Pozvánka na akci je ikona souboruzde (má čtyři strany). Pozor! První stránka je prázdná pro efektivní tisk: oboustranně na A4 navýšku, dvě stránky na list, otáčet po kratší straně a pak přeložit na A5. Je to šikovné, protože na poslední stránku bude možné si dělat poznámky.

Věříme, že se tato akce tradičně setká se zájmem frýdlantských seniorů!

Foto: archiv MěÚ z r. 2016 k akci Neotvírejte! v sále restaurace Beseda
Frýdlant 14/11/2019
Mgr. Alena Švejdová, manažer prevence kriminality Města Frýdlant, tel. 488 886 500, 728 406 154

14.11.2019 9:38:25 | přečteno 370x | Mgr. Alena Švejdová