ENDEFRRUPLNLSPIT

Školní rok ve frýdlantských ZŠ začne později, škola má covid pozitivního zaměstnance

vykřičník

Starosta Města Frýdlant Ing. Dan Ramzer a ředitel ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant Mgr. Bc. Petr Kozlovský rozhodli na základě doporučení Krajské hygienické stanice Libereckého kraje o preventivním uzavření všech pracovišť základní školy ve Frýdlantě. Důvodem tohoto preventivního opatření je kontakt velkého počtu pracovníků základní školy se zaměstnancem školy, který má pozitivní test na nový typ koronaviru Covid-19. Jedná se o osobu, která nemá trvalé bydliště na území města Frýdlant.

Uzavření se týká pouze pracovišť základní školy, tedy pracovišť v ulicích Purkyňova, Husova a Bělíkova, včetně školních družin. Netýká se mateřských škol, dětské skupiny Koťata ani pracoviště základní umělecké školy.

Ředitelství školy velice úzce spolupracuje s Krajskou hygienickou stanicí a řídí se jejími doporučeními.

V následujících dnech proběhne testování kontaktů tohoto na covid pozitivního pracovníka školy, na základě výsledků testů pak Krajská hygienická stanice LK rozhodne o dalším postupu. O termínu otevření školy bude ředitel Mgr. Bc. Petr Kozlovský informovat.

Už teď je ale jisté, že školní rok ve frýdlantských základních školách začne nejdříve 9. 9. 2020.

Aktuální informace budou zveřejněny na webové (http://www.zsazusfrydlant.cz/) a facebookové stránce ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant a na webové (www.mesto-frydlant.cz) a facebookové stránce města Frýdlant .
29.8.2020 9:25:30 | přečteno 768x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load