Frýdlantský zpravodaj v dubnu nevyjde

Frydlant zpravodaj SPECIAL1

Město Frýdlant informuje obyvatele města, že v měsíci dubnu nevyjde Frýdlantský zpravodaj. "V této těžké době, kdy se situace kvůli boji proti koronaviru mění každým dnem a život každého z nás nabral jiný směr, jsme rozhodli, že klasický zpravodaj v dubnu nevyjde. V březnu jsme v reakci na aktuální situaci vydali speciál Frýdlantského zpravodaje týkající se koronaviru Covid-19, ve kterém byly praktické informace pro naše občany. Tento zpravodaj byl dodán všem obyvatelům Frýdlantu zdarma do schránek. Do klasického zpravodaje v současné době nemáme materiály, protože instituce jsou zavřené a kulturní a společenské akce zastaveny. Ke klasické podobě zpravodaje se tak vrátíme ihned, jak se život ve Frýdlantě vrátí do běžných kolejí," vysvětluje starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

1.4.2020 11:09:47 | přečteno 289x | Martina Petrášková