Důležité informace ze ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant k uvolňování opatření

logo ŽŠ Frýdlant

Od pondělí 11. května 2020 dochází v rámci jednotlivých pracovišť ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant k několika důležitým změnám:

1. Na ZŠ začíná dobrovolná příprava žáků 9. ročníku ZŠ k jednotným přijímacím zkouškám na střední školu (nástup do školy 12. 5. 2020).
  2.  ZUŠ zahajuje výuku ve všech uměleckých oborech kromě hudební nauky, společné přípravné hudební nauky a pěveckých sborů.
  3. DDM otevírá všechny zájmové kroužky mimo JUDA.
  4. Otevírají se všechna pracoviště mateřské školy ve Frýdlantu.
  5. Od pátku 15. 5. 2020 bude v DDM Frýdlant opět v provozu logopedická poradna paní PhDr. Miloslavy Paclíkové.

O podmínkách plánovaného otevření školy pro žáky 1. stupně ZŠ od pondělí 25. 5. 2020 Vás budeme informovat začátkem příštího týdne.

Účast dětí v MŠ, žáků v ZŠ a ZUŠ, zapsaných účastníků v DDM na vzdělávacích a volnočasových aktivitáchje dobrovolná.

Podmínkou účasti dětí/žáků/účastníků je podepsané čestné prohlášení zákonného zástupce, které jsou ke stažení společně s dalšími důležitými podrobnými informacemi na webových stránkách školy www.zsazusfrydlant.cz.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

5.5.2020 16:31:16 | přečteno 485x | Martina Petrášková