Upozornění k odevzdávání odpadů na sběrném místě v ul. Raisova, Frýdlant

sdvur01

Upozorňujeme občany, že na sběrném místě v ul. Raisova, Frýdlant, jak jsme již informovali, došlo k určitým omezením, která se týkají hlavně stavebního odpadu. Dále upozorňujeme občany, že skládka fi. ČEFOS je uzavřena, proto tam není možné stavební ani jiné odpady odvážet.

Stavební odpad nelze na sběrném místě odevzdávat z důvodu kapacitních možností. Tento odpad je nyní možné odvézt buď do PERENY, EUROVIE nebo Sběrného dvora FCC Liberec v ul. Ampérova. Odevzdání stavebního odpadu bylo a je i nadále zpoplatněno. (Sběrné místo může převzít pouze obalový polystyren – např. z balení elektrospotřebičů).

Stavební odpady (cihla, beton, keramika) můžete odevzdávat:

1) PERENA - statek Krásná Studánka Liberec - tel.: 724 320 302 - provozní doba:  po - pá  7.00 - 15.30

2) EUROVIA - Žitavská ul., Liberec - provozní doba:  po - pá  7.00 - 15.30

3) Sběrný dvůr FCC Liberec - Ampérova ul., Liberec - tel.: 485 152 258 - provozní doba:  po - pá  7.00 - 15.30

Eternit a odpady s azbestem (odběr pouze v uzavřeném obalu - pytle, žoky) můžete odevzdávat:

1) Sběrný dvůr FCC Liberec - Ampérova ul., Liberec - tel.: 485 152 258 - provozní doba:  po - pá  7.00 - 15.30

sdvur02

Dále žádáme s ohledem na velikost kontejneru, aby větve odvezené na sběrné místo měly max. délku 1,5 m, a to samé se týká nábytku, kde je vhodné odevzdat ho rozebraný na menší části.

Tímto prosíme všechny občany Frýdlantu, aby výše uvedené požadavky dodržovali a tím nám umožnili, co nejefektivněji využít kontejnery na odpad.

Děkujeme za spolupráci
za odbor majetkosprávní: Bc. Martina Černá