ENDEFRRUPLNLSPIT

Když počasí příliš nepřeje, navštivte naše výstavy!

Letní měsíce jsou pro většinu z nás synonymem prázdnin a dovolených - relaxace na sluníčku, nejlépe někde u vody, nebo alespoň u bazénu na zahradě. Ne vždy je ovšem počasí příznivé a hledáme jiné možnosti, jak využít volný čas.

Město Frýdlant pro vás připravilo pro letní měsíce řadu výstav. Jejich návštěvu můžete také spojit s prohlídkou našich objektů. Jaké výstavy u nás najdete?

Do vestibulu radnice se vrátila úspěšná výstava "Návraty" - soubor fotografií starého a současného Frýdlantu. Celá výstava je součástí projektu Prima třída, do kterého jsou zapojeni žáci ZŠ Frýdlant.

Výstavní síň své prostory propůjčila putovní výstavě "Jazz World Photo 2014". Celosvětová přehlídka 30 nejlepších fotografií amatérských i profesionálních fotografů je k vidění do konce srpna.

Do Frýdlantu také dorazila úspěšná výstava "Koupání bez hranic", která mapuje historii lázeňství a koupání. Pokud jste ji nestihli shlédnout v Žitavě nebo Liberci, máte nyní příležitost v prostorách Městského muzea - na radnici i ve Špitálku.

Nádvoří radnice je příjemným místem pro relaxaci - i zde naleznete jednu výstavu. Soubor 14ti panelů shrnuje historii panovnického rodu Jagellonců a jejich význam pro region Horní Lužice. Výstava "V Jagellonském průvodu" je součástí společného projektu polské Lubáně a Frýdlantu.

Frýdlant 21/7/2014

21.7.2014 9:12:30 | přečteno 1104x | beranova
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load