ENDEFRRUPLNLSPIT

Frýdlantské kino láká nejen na filmové novinky

Kino 02

Od slavnostního otevření do konce října zavítalo do nově digitalizovaného městského kina zhruba 1000 návštěvníků. Abychom tento trend udrželi nebo ještě rozšířili, snažíme se doplnit nabídku navazujících služeb i filmových představení. 

Do kina se po prázdninách vrátil Filmový klub Gymnázia Frýdlant, který promítá dokumentární snímky zdarma pro širokou veřejnost. Projekce probíhají jednou za 14 dní, vždy ve čtvrtek od 17:00 hodin.

S filmovým klubem nepřímo souvisí další novinka, kterou v listopadu spustíme. Má název „Čtvrteční filmové pecky“ a vždy po promítání Filmového klubu, uvedeme starší i novější filmové trháky. Budou to především filmy, které jsou něčím výjimečné – třeba jen tím, že bourají filmové žebříčky. Což je případ i listopadové nabídky. Tak co tedy uvidíte?

7. 11. 2013 od 20:00 hod. Rivalové 
Po měsíci existence již v žebříčku nejlepších filmů Československé filmové databáze obsadil 3. místo s hodnocením filmových fanoušků okolo 90 procent. Proto jsme neváhali a využíváme možnosti opakování. Je vidět, že skutečné životní příběhy prostě táhnou …..

Avatar 3D – 21. 11. 2013 od 20:00 hod.
Technologicky přelomový film režiséra Jamese Camerona vás odnese za hranice vaší fantazie na vzdálenou planetu Pandora, kde prožijete střet dvou naprosto odlišných civilizací. Ve Frýdlantu poprvé ve 3D …..

A co dalšího ještě kino nabídne?

Mnozí naši návštěvníci si již zvykli na pravidelný prodej malého občerstvení v prostorách šatny. Zatím se jedná pouze o balené výrobky, ale do budoucna si chceme vyrábět vlastní popcorn a rozšířit sortiment také o teplé nápoje. Ale pozor, stále platí stará osvědčená pravidla – kino není jídelna, proto do sálu vstupujte pouze s občerstvením, zakoupeným v kině.

V současné době také připravujeme a ověřujeme podmínky věrnostního programu, připravujeme odhalení nového názvu a „ladíme“ finální verzi letáků a programů. Pokud chcete mít program stále na očích, neváhejte a přihlaste si odběr elektronické verze zasláním svého emailu na adresu mic@mesto-frydlant.cz .

Frýdlant 31/10/2013 
Marie Kolářová, Městské informační centrum 482 464 013

31.10.2013 12:54:30 | přečteno 795x | Marie Kolářová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load