Divadelní sezónu roku 2020 zahájí loutkové představení pro děti

PER 5178

Odbor kultury a cestovního ruchu pro vás na leden 2020 přichystal hned tři divadelní představení.

Prvním představením roku 2020 bude loutkové divadlo pro děti s názvem Zlatá husa.
Představení se uskuteční v sobotu 11. ledna od 11 hodin ve městském kině.
Vstupenky jsou v prodeji od 3. ledna od 15 hodin na portálu Evstupenka (ZDE) a na všech prodejních místech Evstupenky včetně Turistického informačního centra.
Kapacita představení je omezená, tak s koupí vstupenek příliš neváhejte.
Cena vstupného je 50 Kč.

Zlatá husa, obrázek se otevře v novém okně

Následujícím představením, které se koná v pondělí 13. ledna od 19 hodin, je komedie Hledání ztraceného ráje v hlavních rolích s Ivanou Jirešovou a Zdeňkem Podhůrským.
O čem to bude? Setkáváme se s milostnou dvojicí ve čtyřech životních etapách; mění se věk hlavních hrdinů a s ním i postoje a přístup k lásce, sexualitě a vztahům. Zatímco ovšem v reálném životě hrdinové postupně stárnou, v našem příběhu je to opačně. Do hotelového pokoje přicházejí aktéři vždy mladší a mladší, jakoby se jejich život odehrával pozpátku.

Hledání ztraceného ráje, obrázek se otevře v novém okně

Vstupenky jsou v prodeji od 1. prosince 2019 na portálu Evstupenka (ZDE) a na všech prodejních místech Evstupenky včetně Turistického informačního centra.
Cena vstupného je 180 Kč na balkon, 200 Kč do přízemí.

Na konci měsíce, konkrétně v úterý 28. ledna se můžete těšit na one man show Lukáše Pavláska s názvem Kdo nepláče, není Čech.
Show nese podtitul „Češi, alkohol a Rock and roll“ a dozvíte se například, který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus.
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české stand-up comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka! a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. Zkrátka těžký útok na vaši bránici.

Pavlásek, obrázek se otevře v novém okně

Cena vstupného je 100 Kč na balkon, 150 Kč do přízemí.

Bližší informace k jednotlivým akcím a prodeji vstupenek vám rádi sdělíme také na telefonu 488 886 603.
(mk)

3.1.2020 8:41:52 | přečteno 240x | Marie Kolářová