ENDEFRRUPLNLSPIT

Frýdlantští senioři byli v r. 2010 na kuželkovém turnaji

bílí

Starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer spolu s matrikářkou paní Ivou Spatzierovou a s vedoucí Střediska sociální péče paní Věrou Jurkovičkovou pozval koncem dubna zájemce z řad frýdlantských turistů-seniorů na velké kuželkářské klání v liberecké Tip sport aréně. Nikdo z účastníků se s touto sportovní disciplinou dosud na vlastní kůži nesetkal, ale přesto, hrdě a s vervou, zaplnili autobus v odhodlání pokořit daleko zkušenější soupeře.

Zhruba stovka libereckých vrstevníků přivítala frýdlantské borce pokřiky typu „město zdraví venkov“, a vzápětí se osmnáct družstev pustilo do lítého boje.

bílí, obrázek se otevře v novém okněbledemodri, obrázek se otevře v novém okně

cerveni, obrázek se otevře v novém okněmodri, obrázek se otevře v novém okně

Jak nám napsala paní Miroslava Stodůlková, všichni hře okamžitě propadli, a nikdo nešetřil silami. Ani o přestávce se neodpočívalo. Závodníci si společně zazpívali, zřejmě tak chtěli procvičit plíce a vybudit svalstvo k ještě vyšším výkonům.

V odpoledních hodinách došlo na vyhlašování výsledků, na němž se spolu s frýdlantským starostou podílel i liberecký primátor Ing. Jiří Kittner. K obnovení sil po sportovním výkonu dostali závodníci výborné koláče a tak příjemné pocity ze slušného umístění v souboji podpořil též požitek kulinářský.

IMG, obrázek se otevře v novém okně

A jak vlastně frýdlantští dopadli? Na začátečníky slušně, neboť obsadili pozice od desátého místa z osmnácti. Zanechali tedy dobrý dojem, a my jim tímto chceme pogratulovat. Přejme si, aby podobných setkání v milé a příjemné atmosféře, bylo nepočítaně.

Foto: Iva Spatzierová
Frýdlant 05/05/10
MUDr. Miloslav Ferles, místostarosta, tel. 482 464 068

5.5.2010 12:04:14 | přečteno 1127x | Mgr. Alena Švejdová
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load