Frýdlant v únoru 2009 slavnostně otevřelo své informační centrum

Ve čtvrtek 12. února 2009 ve 13 hodin slavnostně zahájí svou činnost v nových prostorách Městské informační centrum Frýdlant. Zároveň skončí několikaměsíční práce na přestavbě a úpravě nového centra. To je nyní přístupné z vestibulu radnice, je vzdušné, moderně vybavené a skýtá pohodlí pro klienty i zaměstnance.

Turisté a ostatní návštěvníci města zde naleznou propagační materiály, mapy, publikace o Frýdlantu a celém Frýdlantském výběžku, pohlednice, kalendáře, upomínkové předměty a hlavně doporučení a informace o tom, co je aktuálně zajímavého, co se ve městě děje. V infocentru jsou zachovány placené služby: vývěsková inzerce a kopírování, nově si klient bude moci nalézt informace na internetu.

Na financování akce se podílel z více než jedné pětiny Liberecký kraj, který poskytl příspěvek z grantového fondu. Přestavba nevzhledných prostor na moderní infocentrum přišla na 1,186 milióny korun, za které frýdlantská radnice získala zařízení, které město skutečně reprezentuje.

Frýdlant 5/2/09

6.2.2009 16:07:22 | přečteno 980x | Mgr. Alena Švejdová