ENDEFRRUPLNLSPIT

Zápis z jednání OPS (Z), 01.12.2009

Zápis z jednání OPS (Z) pro KPF
v úterý 1. 12. 2009 od 10 do 12 hodin v budově radnice ve Frýdlantě

Přítomni: Ing. Dan Ramzer, p. Viktor Podmanický, pí Lucie Andršová, Mgr. Alena Švejdová
Omluveni: p. Pavel Jäger, Bc. Miroslav Kotlár, pí Pavlína Bartošová
Host: Mgr. Lenka Porubská

Hlavní téma: Připomínkování karet opatření

  1. Po více než hodinové snaze společně nějak uchopit připomínkování dalšího kroku tvorby KPF, bylo rozhodnuto, že každý si dle svých možností shlédne karty individuálně. K připomínkám využije dojem a zkušenosti z dnešní pracovní skupiny a pak hotové pošle paní Benešové i Švejd. - to se musí učinit do konce týdne, tj. 4. 12. nejpozději.
  1. Nejdříve se ale každý bude věnovat určení priorit opatření (1 - 26). Tabulku odešle přímo pí Benešové ke zpracování co nejdříve - nejlépe ještě dnes nebo zítra - opět pod tíhou dojmů a skutečností z dnešního pracovního jednání (tabulku raději přikládám).
  1. OPS (Z) navrhuje uspořádat na jaře 2010 konferenci s působností na Frýdlantsko, kde by se prezentovaly jednotlivé sociální služby zde působících a byl by tu i představen KPF.
  1. OPS (Z) navrhuje využít kapacitu a potenciál odborného koordinátora (Mgr. Lenka Porubská) jako hlavního organizátora konference. Zároveň by sl. Porubská shromáždila aktuální informace o poskytovatelích v jednoduchém tištěném materiálu.
  1. OPS (Z) zdůrazňuje velkou potřebnost propagace a osvěty o sociálních službách nejen mezi běžnou, laickou veřejností, tak i mezi realizátory samotnými a spolupracujícími organizacemi a institucemi.

Frýdlant 01/12/09
Zapsala: Švejd.

28.4.2010 16:31:38 | přečteno 645x | lenka.porubska

Navigace

Komunitní plánování

 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load