Ve Frýdlantě bude představena Krajská metodická příručka plánování sociálních služeb

V rámci individuálního projektu IP 2 - Podpora střednědobého plánování a rozvoje kvality sítě sociálních služeb v Libereckém kraji vznikl praktický průvodce, který si klade za cíl přiblížit, objasnit a snad i zjednodušit pohled na plánování sociálních služeb. Příručka je určena všem osobám, které se komunitnímu plánování věnují i těm, které se v budoucnu do procesu zapojí.

V rámci zavádění Krajské metodické příručky se v území uskuteční setkání se zpracovateli Příručky, firmou LB plán, s. r. o. Bc. Iva Benešová a Ing. Jiří Lauerman představí přítomným principy zpracování Příručky, východiska a podklady, časový harmonogram plnění, obsah příručky a také poradí, jak s Krajskou metodickou příručkou pracovat.

Termín setkání: 18. listopadu 2010 se od 9 hodin v jednací místnosti MěÚ Frýdlant.

Zájemci z veřejnosti jsou srdečně zváni.
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Porubská, odborná koordinátorka, lenka.porubska@kraj-lbc.cz, tel.: 725 741 532

Krajská metodická příručka je dostupná v tištěné verzi u Mgr. Lenky Porubské, odborné koordinátorky komunitního plánování (Středisko sociální péče Frýdlant, Novoměstská 1065), v elektronické verzi na odkazu: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/getFile/case:show/id:85614.

Frýdlant 1/11/10
lp