ENDEFRRUPLNLSPIT

Přehled sociálních služeb na Frýdlantsku

Velmi jednoduchý, ale výstižný a užitečný materiál se v těchto dnech šíří po jedenácti obcích Frýdlantského výběžku, které se připojily ke Komunitnímu plánování obcí Frýdlantska.

ikona souboruSkládačka chce jednoduše informovat o poskytovatelích sociálních služeb, kteří působí ve Frýdlantském výběžku, a také o některých např. z Liberce.
Text sestavily Mgr. Lenka Porubská (odborná koordinátorka), Mgr. Radoslava Žáková (předsedkyně ÚŘS, místostarostka Nového Města pod Smrkem) a Mgr. Alena Švejdová (vedoucí pracovní skupiny Z, MěÚ Frýdlant). Tento zásadní informační materiál vznikl za podpory projektu IP 2 - Podpora střednědobého plánování a rozvoje kvality sítě sociálních služeb v Libereckém kraji, který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky. Nositelem projektu je Liberecký kraj.
Skládačku doprovází ikona souboruupoutávkový leták, jehož grafickou úpravu zařídil člen ÚŘS JUDr. Petr Dušek. Přípravu a výrobu pak ÚŘS.
Upoutávkový leták se velmi dobře hodí na nástěnky, kde může dlouhodobě dávat tu nejzákladnější informaci a upozorňovat na skládačku Přehled sociálních služeb na Frýdlantsku.

Frýdlant 07/05/10

Projekt IP 2 - barevné logo k publicitě

7.5.2010 12:48:31 - aktualizováno 2.6.2010 9:23:58 | přečteno 1012x | lenka.porubska

Navigace

Komunitní plánování

 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load