Nízkoprahové komunitní centrum v Arnolticích

Nízkoprahový klub jsme mohli zrealizovat jen díky laskavosti samosprávy obce Bulovka, která nám poskytla pro náš záměr prostory. Ty jsme si postupně sami z vlastních zdrojů opravili. Bez prostor bychom začít nemohli, takže ještě jednou díky!  Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy náš projekt  podpořilo finanční dotaci, ze které jsme nakoupili do nízkoprahového  klubu veškeré vybavení pro volnočasové aktivity.

Děti z Bulovky a Arnoltic už od konce roku 2011 navštěvují volnočasový klub, který provozuje občanské sdružení Amaro suno feder dživipen. Klub je v Arnolticích vedle autobusové zastávky a je otevřený od pondělí do pátku vždy od 13 do 17 hodin. A co se nabízí? PC kroužek, fotbalový kroužek, doučování, kroužek romského jazyka nebo si děti mohou jen tak pohrát, přečíst knížku, … Podmínkou je vyplnit přihlášku a přidat podpis rodičů nebo zákonného zástupce.

FOTKA  3, obrázek se otevře v novém okně

Tento klub je provozován z dotace MŠMT – dotační program „program MŠMT na podporu integrace romské komunity v roce 2011“. Aktivity sdružení jsou dále finančně podporovány samosprávou obce Bulovka a Krajským úřadem Libereckého kraje.

Foto: obč. sdr. Amaro suno feder dživipen Bulovka

Arnoltice 13/03/2012
Květa Jarková, předsedkyně obč. sdr. Amaro suno feder dživipen Bulovka a ředitelka komunitního centra,
tel. 725 392 828,