ENDEFRRUPLNLSPIT

Komunitní plánování obcí Frýdlantska má svou strukturu a řád i své priority pro rok 2010

V polovině března se sešla na významném jednání Územní řídicí skupina (ÚŘS) pro Komunitní plánování obcí Frýdlantska (KPF).

Členy skupiny jsou: p. Jiří Horák - starosta Hejnic, Mgr. Marie Matušková - starostka Višňové, Mgr. Lenka Porubská - odborná koordinátorka komunitního plánování, Mgr. Alena Švejdová - vedoucí odboru kanceláře úřadu MěÚ Frýdlant, Bc. Alan Maria Uhura, R. N., - ředitel Domova důchodců v Jindřichovicích pod Smrkem, Mgr. Radoslava Žáková - místostarostka Nového Města pod Smrkem, JUDr. Petr Dušek - starosta Bulovky,p.Pavel Chroust - ředitel Ústavu sociální péče v Raspenavě,Ing. Dan Ramzer - starosta Frýdlantu.

Na programu bylo schválení Struktury a organizace procesu KPF pro roky 2010-2011 a Jednacího řádu ÚŘS a odborných pracovních skupin OPS a projednání Akčního plánu na rok 2010.

„Územní řídicí skupina se dohodla, že Akční plán pro rok 2010 bude plněn v původním rozsahu, byly ale určeny tři prioritní aktivity,“ vysvětlila Radoslava Žáková, místostarostka Nového Města pod Smrkem a předsedkyně ÚŘS.

Priority Akčního plánu pro rok 2010:
Op. 7-5 Realizace dohodnutého systému financování protidrogové politiky,
Op. 1-4 Stabilizace a rozšíření poradenských služeb,
Op. 2-2 Katalog sociálních služeb.

Do KPF se přihlásilo celkem 11 obcí z Frýdlantského výběžku (Bulovka, Černousy, Frýdlant, Hejnice, Heřmanice, Kunratice, Lázně Libverda, Nové Město pod Smrkem, Pertoltice, Raspenava, Višňová). „Ty budou teď na svých nejbližších zasedáních zastupitelstev přijímat dokument Komunitní plán obcí Frýdlantska i s jeho Akčním plánem,“ řekl starosta Frýdlantu Dan Ramzer po setkání starostů Mikroregionu Frýdlantsko 23. března 2010 na frýdlantské radnici.

Informace o Komunitním plánování obcí Frýdlantska hledejte v baneru hlavní stránky www.mesto.frydlant.cz

Frýdlant 24/03/10

28.4.2010 11:14:07 | přečteno 1080x | Mgr. Alena Švejdová

Navigace

Komunitní plánování

 
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load