Schránka důvěry a Ztráty a nálezy

Schránka důvěry, obrázek se otevře v novém okněMěstští strážníci pravidelně schránku vybírají a Město a Městský úřad Frýdlant i na anonymní podněty odpovídají. Pokud je záležitost zajímavá pro více občanů, je odpověď zveřejněna na webu Města Frýdlant v Aktualitách, ve Frýdlantském zpravodaji a je poskytnuta i regionálním médiím.

Občané Frýdlantu si na službu Schránky důvěry zvykli. Využívají ji v době dotazníkových akcí, v době mimo provozní dobu podatelny MěÚ do ní odkládají  nalezené drobné věci, ale pro podněty k životu ve městě je mnohem rychlejší, účelnější a pohodlnější použít možnost na tomto webu: Otázky a odpovědi

Občané samozřejmě chodí na úřad se svými podněty také osobně. A od ledna 2015 byl zaveden nový způsob kontaktu samosprávy s veřejností: Dveře dokořán ke starostovi a místostarostovi jsou každou první středu v měsíci od 16 do 18 hodin. Vstup je bez objednání.

Frýdlant 26/01/2015
(aš)