Průzkum pocitu bezpečí ve Frýdlantu skončí 30. listopadu 2014

straznik seda do auta

Ve středu 1. října znovu po sedmi letech začal průzkum pocitu bezpečí ve městě Frýdlant 2014, který bude trvat až do konce listopadu. Nejdříve se do 10. října v ulicích Frýdlantu dotazovali studenti obchodní akademie.

V listopadu se dotazník objevil ve Frýdlantském zpravodaji a na webových stránkách. Dotazník si mohou občané vyzvednout i v Městském informačním centru Frýdlant ve vestibulu radnice. Je v něm i místo pro volné vyjádření se k problematice bezpečnosti ve městě. Vyplněný dotazník je možné vhodit do Schránky důvěry Městské policie Liberec na nám. T. G. Masaryka, čp. 99.

K doplnění vyplněného dotazníku na webu je možné ještě připsat svou poznámku, nápad nebo připomínku do diskuse pod článkem nebo na email alena.svejdova@mu-frydlant.cz. Do předmětu zprávy prosím zadejte: Pocit_bezpeci. Je možné, že některé z přispěvovatelů, kteří uvedou svůj věk, pozveme v prvním čtvrtletí r. 2015 do diskusní skupiny. Jejich aktivita bude odměněna malým dárkem.

Cílem průzkumu je zjistit, zda se obyvatelé Frýdlantu cítí bezpečně ve svém městě. Ankety se mohou zúčastnit lidé starší 15 let žijící ve Frýdlantu. „Výsledky použijeme k tomu, abychom hledali a nacházeli účinná opatření vedoucí ke zlepšení pocitu bezpečí,“ říká starosta Frýdlantu Dan Ramzer.

Ilustrační foto: archiv MP LBC
Frýdlant 12/11/2014
Mgr. Alena Švejdová, manager prevence kriminality, tel. 482 464 066, 728 406 154

30.9.2014 13:13:01 | přečteno 1201x | Mgr. Alena Švejdová

Do diskuze zatím nikdo nepřispěl.