Týden městské policie ve Frýdlantu

hlidka u kostela 1 male

Týden městské policie ve Frýdlantu

Frýdlant, 6.6.2016 - V pondělí liberečtí strážníci ve Frýdlantě prováděli na žádost Policie České republiky asistenci u dopravní nehody v ulici  Komenského. Řidič nákladního vozidla způsobil poškození zděného ostrůvku ve vjezdu k čerpací stanici. Strážníci na místě zajistili místo dopravní nehody a také svědky. Věc předali Službě dopravní policie.
Během sobotního rána předávali strážníci zvíře do útulku. Jednalo se o kocoura, kterého místní občan našel ve vodní jímce. Zvíře bylo vystresované a městská policie zajistila jeho předání do útulku pro opuštěná zvířata Azyl Pes v Krásném Lese.
Stejný den hlídka kontrolovala prázdný dům v ulici Raisova. Do uzamčeného prostoru vlezlo několik osob, u kterých strážníci ověřili totožnost a z místa je vykázali.

Frýdlant 14/06/2016
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec