Strážníci zadrželi podezřelé z krádeže nafty

Odcizit naftu ze stavebního stroje se pokusilo několik pachatelů. Strážníci nejprve zadrželi dva utíkající muže z místa činu, a poté i další dvojici v osobním vozidle.

Dvě osoby prchající od stavebního stroje ve Frýdlantu zadrželi v noci ve čtvrtek 5. září 2013 liberečtí strážníci. Dvojice mužů byla podezřelá z krádeže nafty ze stavebního vozidla. Nejprve se snažili skrýt ve křoví a poté utíkali směrem k centru Frýdlantu, kde je městská policie zadržela. Z  obou mužů byl cítit silný zápach nafty a strážníci je předali Policii ČR k dalšímu opatření. Krátce nato hlídka městské policie zadržela další podezřelé, kteří se při krádeži nafty pohybovali na místě činu s osobním vozidlem. To po útěku zaparkovali na polní cestě na okraji města, kde je strážníci zajistili a předali republikové policii.

07/09/2013
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec