Strážníci zadrželi muže, který ohrožoval okolí sekyrou

pouta na rukou

Opilý návštěvník restaurace po předchozích nadávkách vůči hostům začal sahat po sekyře, strážníci ho zpacifikovali.

Frýdlant, 16.3.2015 – Ve večerních pondělních hodinách byla hlídka městské policie ve Frýdlantu přivolána k případu napadání. V místní restauraci jeden z hostů, který byl silně opilý, začal slovně napadal své okolí. Podezřelý měl u sebe batoh se sekyrou a nožem. Při svých nadávkách začal sahat po topůrku sekery a vzhledem k jeho nepředvídanému chování přivolali ostatní návštěvníci policejní hlídku. Strážníci se nacházeli poblíž a na místě byli za 2 minuty. Před jejich příjezdem hosté agresorovi sekyru a nůž odebrali, a hlídka městské policie muže zpacifikovala za použití pout. Podezřelého pak předali strážníci Policii ČR a následně poskytli i asistenci při jeho převozu.

Frýdlant 23/03/2015
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Libere