Strážníci podle popisu zadrželi zloděje, kterého při krádeži potravin přistihla obsluha

Pracovnice benzínové stanice přistihla při krádeži polsky mluvícího muže, který pak z prodejny utekl. Městská policie muže podle popisu zadržela v centru města.

V  neděli 15. září 2013 oznámila pracovnice benzinové čerpací stanice ve Frýdlantu, že přistihla muže při krádeži potravin. Po příjezdu hlídky svědkyně uvedla, že pachatel již z prodejny utekl a pěšky šel směrem do města. Dále doplnila jeho popis a uvedla, že mluvil polsky. Strážníci muže podle popisu  zajistili v centru města na nábřeží a podezřelý uvedl, že u sebe nemá žádné doklady. Hlídka městské policie celou věc předala Policii ČR k dalším opatřením.

16/09/2013
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec