Plechovou krytinu si zloděj nestihl odnést

Při rekonstrukci domu si pracovník na lešení všiml muže, který ze střechy sundaval plechovou krytinu. Tu se pokusil odcizit, strážníci ho vyrušili.

Zloděje při krádeži plechové krytiny na střeše ve Frýdlantu spatřil ve čtvrtek 22.8.2013 muž, který právě pracoval na lešení. Vše oznámil hlídce liberecké městské policie a strážníci se dostavili během několika minut na místo. Zjistili vypáčenou petlici na dveřích na půdu, ale pachatele na místě již nezastihli. Ten si ale nestihl odnést svůj lup a strážníci na půdě našli plechy zabalené do látkových balíků. Pro podezření z trestného činu předali celou věc na místě Policii ČR.

Odcizená plechová krytina
Odcizené plechy ze střechy

Plechová krytina, zabalená do látky a připravená k odnesení. Zloděj si svůj lup odnést nestihl.
Zabalené plechy ze střechy připravné k odnesení

23/08/2013
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec