Násilník hodil po strážnících košík s věcmi a pak se na ně vrhl, skončil v poutech

majaky predni

Opilý agresor místo předložení občanského průkazu hodil po strážnících košík s drobnými věcmi a vrhl se na ně. Hlídka ho zpacifikovala a muž skončil v poutech.

Frýdlant, 25.9.2015 - V posledních dvou týdnech zasahovala městská policie spolu s Policií České republiky proti třem agresorům. Jednalo se o odlišné případy, ale společným prvkem bylo napadení přítelkyní dotyčných mužů a požití alkoholu. V jednom případě se opilý násilník pokusil napadnout i strážníky. Nejprve po nich hodil košík s věcmi a poté na ně fyzicky zaútočil. Městští policisté útočníka zpacifikovali za použití hmatů a chvatů, a protože pokračoval v agresivním jednání, přiložili mu pouta a předali ho republikové policii k vyšetřování.

Frýdlant 01/10/2015
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Libere