Napadenou ženu předali strážníci v noci zdravotní záchranné službě

Noční hlídce strážníků oznámila svědkyně napadení její kamáradky, která skončila s roztrženým obočím na ošetření v nemocnici. Neznámý pachatel z místa utekl.

V neděli 21.7.2013 před čtvrtou hodinou ranní  zastavila mladá žena procházející hlídku MPL ve Frýdlantu a uvedla, že její kamarádka byla v ulicích města během noci napadena. Pachatelka měla být neznámá žena, která způsobila své oběti zranění v obličeji. Strážníci přivolali rychlou záchrannou službu, která napadenou ženu převezla do nemocnice Frýdlant k ošetření. Na místě se nacházeli dvě svědkyně, které ale nebyly schopné uvést bližší popis pachatelky. Pro podezření z trestného činu Ublížení na zdraví byla na místo přivolána hlídka PČR Frýdlant, která celou záležitost na místě převzala k provedení dalších opatření.

Frýdlant 22/07/2013
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec