Mladíka, který „levitoval“ na mostě, předali strážníci lékařům

zepredu

Pokus o sebevraždu nebo frajerský kousek? Strážníci vytáhli muže, který seděl na kraji mostu.

Frýdlant, 26.10.2015 – Kuriózní situaci řešila během pondělního odpoledne hlídka městské policie ve Frýdlantu. Byla přivolána k případu, kdy za zábradlím mostu v ulici Hejnická seděl neznámý muž. Strážníci s ním nejprve navázali komunikaci. Mladík uváděl, že se výšek nebojí a že mu je všechno jedno. V hloubce šesti metrů pod ním bylo kamenné koryto řeky a seděl na samém okraji betonové části mostu. Při zapálení cigarety se přestal držet zábradlí a takřka levitoval na několika centimetrech mostní konstrukce. Tyto okolnosti přiměli strážníky k zásahu. Ve snaze zabránit muži v pádu nebo případnému skoku jej přitiskli zezadu k zábradlí a společně s hlídkou republikové policie ho vytáhli. Muž se jejich jednání nebránil a skončil v péči lékařů liberecké nemocnice.

Frýdlant 2/11/2015
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec