Městští policisté během přívalových dešťů hledali sebevraha v řece

Liberečtí strážníci během noční bouřky uzavírali komunikace a hledali sebevraha, který skočil do řeky.

Během silných dešťů o pondělní noci 29.7.2013 liberečtí strážníci prováděli řadu uzavírek zatopených komunikací. Na mnoha silničních tazích došlo k jejich uzavření i z důvodu sesuvu půdy, jako např. ul. Zvolenská u liberecké přehrady, u cyklostezky, ve Frýdlantě pak byla pro hrozbu propadnutí vozovky uzavřena ul. Husova. Městští policisté také v obou partnerských městech prováděli opakované kontroly stavu řek Nisa a Smědá. Ve Frýdlantě pak spolu s Policií ČR a Hasičským záchranným sborem asistovali při hledání sebevraha, který skočil do rozvodněné řeky. Muž byl nalezen živý o několik stovek metrů níže.

31/07/2013
Bc. Daniela Bušková, tisková mluvčí MP Liberec