Hlídka městské policie zadržela řidiče, kterého přistihla, jak opilý sedá za volant

straznik mluvi do vysilacky

Vrávorající dvojice upoutala pozornost libereckých strážníků. O to větší, když silně podnapilý muž usedl za volant a snažil se s vozidlem odjet.

Frýdlant, 23.8.2014 – Během sobotního odpoledne motohlídka městské policie zaregistrovala podezřelou dvojici. Žena vedla a podpírala silně opilého muže, který měl velké problémy s vlastní chůzí. Mířili k zaparkovanému vozidlu, žena se posadila na místo spolujezdce a muž  na místo řidiče. Jmenovaný se s vozidlem rozjel, ale to už zakročila hlídka městské policie a vozidlo zastavila. Podezřelý řidič strážníkům přiznal, že vypil několik piv a „panáků“ tvrdého alkoholu. Případ na místě převzala Policie ČR  pro podezření z trestného činu a řidiči bylo naměřeno přes tři promile alkoholu v dechu.

26.8.2014 10:26:42 | přečteno 548x | daniela.buskova