ENDEFRRUPLNLSPIT

Starosta a místostarosta Frýdlantu zvou opět na Setkání s občany v terénu

SSO 2022 zahrádkáři 2

Celkem sedm setkání s občany Frýdlantu na místech, která mají obyvatelé města blízko svého domova, absolvují od března do května starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer a místostarosta města Jiří Stodůlka. Chtějí při nich znovu přímo od obyvatel v jednotlivých částech města slyšet, jaké cítí ve svém okolí nedostatky nebo jaké mají nápady na vylepšení místa, kde žijí.

Ze setkání s občany v terénu s představiteli Frýdlantu se pomalu stává novodobá tradice. „Poprvé jsme setkání s občany jako Tour de Frýdlant uskutečnili v roce 2017. Od té doby jsme se na různých místech města s obyvateli potkávali v rámci této akce každý rok na jaře. A když to jeden rok kvůli nemoci Covid-19 na jaře nešlo, potkali jsme se s občany na podzim. Už druhý rok po sobě se ale můžeme setkávat opět během jarních měsíců a chtěli bychom to tak i v příštích letech,“ říká místostarosta Frýdlantu Jiří Stodůlka.

Pro občany jsou tato setkání v terénu další možností, jak se bez předem naplánované schůzky se starostou nebo místostarostou Frýdlantu potkat. „Běžně za námi lidé mohou přijít bez předem domluvené schůzky vždy každou první středu v měsíci od 16.00 do 18.00 hodin v rámci akce Dveře dokořán. Na jaře ale tyto dveře dokořán v našich kancelářích v prvním patře radnice rádi měníme za setkání s lidmi v terénu. Jednak jich tam přijde vždy více a pak je to také jiný druh setkání a vždy se na nich dozvíme spoustu zajímavých a užitečných věcí o životě obyvatel v té které části města,“ vysvětluje starosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer.

Vedení města si ze setkání s občany v terénu přináší pravidelně řadu nápadů a podnětů na zlepšení života ve městě. Na oplátku pak všechny, kteří dorazí, informuje o novinkách ve městě, představuje dokončené projekty i ty, které jsou ve fázi dokončování či teprve příprav a zodpovídá otázky občanů. 

Přijďte o tom, co vás zajímá, diskutovat s vedením Frýdlantu i vy.

Plán setkání s občany – vždy od 18.00 hodin

27. března 2023
v prostorách Rychty u Baráčníků na Větrově

29. března 2023
v klubovně Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Frýdlant, v zahrádkářské kolonii „Za nemocnicí“

5. dubna 2023
v klubovně Českého svazu chovatelů v Kodešově ulici

10. dubna 2023
v prostorách hasičské zbrojnice na Větrově

12. dubna 2023
v prostorách základní školy v Bělíkově ulici, v jídelně

19. dubna 2023
v Albrechticích

3. května 2023
v prostorách rozhledny

Setkání s občany 2023 (1), obrázek se otevře v novém okně

22.3.2023 9:11:35 | přečteno 337x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load