ENDEFRRUPLNLSPIT

Prvnímu vítání občánků roku 2023 vévodili chlapci

Adam

Deset nových občánků města přivítal v sobotu 4. března 2023 v obřadní síni frýdlantské radnice starosta města Dan Ramzer. Slavnostní události vévodili chlapci, kterých bylo z deseti miminek, jež rodiče k vítání přivezli, šest. 

"Všichni nově přivítaní občánci se narodili v posledních třech měsících loňského roku a jde o první letošní vítání občánků," říká matrikářka Městského úřadu Frýdlant Ivana Sitzberger. 

"Mezi občany města jsme tentokrát přivítali Viktora Pleschingera, Vojtěcha Židů, Filipa Kudibala, Lindu Briestenskou, Andreu Bilou, Miroslava Stejskala, Viktorii Kotlarikovou, Adama Kašpara, Sofii Janků a Robina Lesáka," vypočítává starosta města Frýdlant Dan Ramzer. Dětem i jejich rodičům popřál zdraví, spoustu lásky a štěstí.

"Každé z dětí dostalo kromě pamětního listu také plyšovou hračku a maminky květinu. Děti i rodiče si pak odnesli z vítání i dárkový balíček od Městské knihovny Frýdlant, která se zapojila do projektu S knížkou do života. Ten má pomoci vzbudit u dětí od dětství zájem o knihy. Balíček obsahoval leporelo pro miminka a knihu pro rodiče," dodává matrikářka Ivana Sitzberger.

Slavnostní událost doprovodily zpěvem a recitací děti z mateřské školy v Sídlištní ulici.

Foto: Jaroslav Appeltauer

vítání občánků březen 2023

Filip

Filip

 
Adam

Adam

 
Sofie

Sofie

 
Viktorie

Viktorie

 
Viktor

Viktor

 
Andrea

Andrea

 
Linda

Linda

 
Vojtech

Vojtech

 
Miroslav

Miroslav

 
Robin

Robin

 
 
13.3.2023 12:03:48 | přečteno 526x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load