ENDEFRRUPLNLSPIT

Přijďte si do kina užít zábavný večer se Sandrou Pogodovou

hoď se do Pogody 2

Městské kino Frýdlant vás v pondělí 16. ledna 2023 zve na zábavnou talkshow Sandry Pogodové, nazvanou "Hoď se do pogody". Vstupenky do přízemí jsou již téměř vyprodané, ale pořád zbývají místa na balkon, jejich cena je 180 korun. Přijďte si užít večer s touto zábavnou a pohodovou herečkou a jejím tatínkem, hercem a muzikantem Richardem Pogodou. Čeká vás večer plný zábavných povídek, vzpomínek na slavné osobnosti (Miroslav Horníček, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Pavel Dostál, František Řehák, Jiří Suchý, Emil Viklický či Petr Novotný) a celé to proloží spoustou skvělých písní. Zazní repertoár Ježka, Voskovce, Wericha, Suchého, Šlitra, evergreeny první republiky a třicátých, čtyřicátých let světové hudby. Vzpomenou na šansony Pavla Dostála. Vstupenky lze zakoupit přes portál www.evstupenka.cz, na všech prodejních místech e-vstupenky nebo osobně v Turistickém informačním centru v přízemí radnice.

Sandra Pogodová se narodila v roce 1975 Olomouci. Otec Richard Pogoda je skladatel, pianista, zpěvák, moderátor, který dlouhá léta tvořil autorskou dvojici spolu s Pavlem Dostálem. Jezdil také víc jak deset let s Miroslavem Horníčkem, jako hudební doprovod na jeho vystoupeních. Pro Miroslava Horníčka Richard Pogoda komponoval také hudbu, například ke hře Tvrďák. Byl jeho doprovodným pianistou v představení Hovory H O V W.

Sandra moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1.Vedle herectví se také živí zpěvem a se svými otcem napsala i povídkovou knížku „Hoď se do Pogody“. Od roku 1992 postupně hrála v divadlech: ABC, Žižkovské divadlo, Aréna – Ostrava, Divadlo Bez Zábradlí, Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Broadway. Kromě činohry hraje často i v muzikálech: Trhák, Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Jeptišky, Hledá se muž, Song pro dva, Ženy na pokraji nervového zhroucení.

Filmy, seriály a pořady:

Kamarád do deště 2, Nejasná zpráva o konci světa, Anglické jahody, Jménem Krále, Doktor od jezera hrochů, Post Coitum, Bathory, Líbáš jako Bůh, Líbáš jako ďábel, Dívka tvých snů, Plunkett and Macleane, Vyprávěj, Helena, Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Bazén, Doktoři z Počátků, Černí baroni, Černí andělé, Němý svědek, Politik a herečka, Slušný člověk, On a Ona. Často bývá hostem různých zábavných pořadů: Všechnopárty, Máme rádi Česko, Kde domov můj, Zázraky přírody, Tajemství těla, Silvestr ČT, Sejdeme se na cibulce, Nikdo není dokonalý …

Hod se do Pogody, obrázek se otevře v novém okně
10.1.2023 8:17:55 | přečteno 199x | Martina Petrášková
 

Město Frýdlant

Městský úřad Frýdlant
T. G. Masaryka 37, 464 01  FRÝDLANT

tel.: +420 488 886 111
e-mail: mesto@mu-frydlant.cz
podatelna: podatelna@mu-frydlant.cz
datová schránka: t27bufd

Další kontakty

 
load